Mikulás Rally 2023

2023. december 08. – 10.
 Veszprém
A Mikulás Rally 2023. december 8-10. között kerül megrendezésre Veszprémben, ahol igazi murvás klasszikusokkal   Nagylőtér – Kislőtér szakaszon!

Klausz ismét győzni tudott

A 27. EUROINVESTMENT Mikulás Rallye-t egy hajszállal, 0.4 másodperccel nyerte a Klausz Kristóf, Papp Tamás és a  Ŝkoda Fabia alkotta trió. Klausz Kristóf boldogsága határtalan volt, hiszen a fiatal versenyzőnek mindig mentek a veszprémi pályák, a tempója is megvolt, viszont mindig hiányzott egy pici ahhoz, hogy futamgyőzelmet ünnepeljen. A friss győztes a Mikulás Rallye előtt még azt mondta, hogy ezt a versenyt nem az idei esztendő lezárásának szánja, hanem a 2024-es év tesztjének, így ez a nyertes futam mindenképpen egy jó ómen a jövő évre vonatkozóan számára. A második helyen az Erik Cais-Igor Bacigal kettős végzett, a harmadik helyet pedig Németék szerezték meg.